Skip to content

B2B Website

Business to Business | Van Professionals, voor Professionals

Primary Menu
  • Home
  • Blog
  • Contact
  • Home
  • Inrichting
  • Deurmatten op maat voor bedrijven
  • Inrichting

Deurmatten op maat voor bedrijven

Mooie deurmatten op maat voor bedrijven, zijn te bestellen bij de Mattenservice. Hier is het mogelijk om diverse modellen en kleuren te bestellen. Omdat het best wel een moeilijk beslissing is, welk model het beste bij jouw bedrijf zal passen, is het mogelijk om eerst een proefmodel aan te vragen. Hierdoor kan je meteen zien of de mat wel aan jouw wensen voldoet en wat belangrijker is, of deze wel in de hal van het bedrijf zal passen. Bovendien moet deze mat geen gevaar gaan worden, doordat er randen omhoog gaan staan of gaat weg glijden.  

Tip: deurmatten op maat voor bedrijven

Onlangs heeft ons bedrijf een zeer mooie mat in de hal van het kantoor liggen. Het staat een stuk gezelliger en bovendien dempt het ook het geluid. Vooral voor de medewerkers achter de balie is dit zeer aangenaam. Want vaak lopen er medewerkers met hoge hakken in de hal en dat maakt best wel veel herrie. Wanneer je dan aan de telefoon zit, kan dit erg storend zijn. Door het neerleggen van een mat, hoor je geen voetstappen meer en dat is wel zo prettig. 

Voor de ondernemingen die er nog niet over uit zijn om een mat in de hal van een bedrijf neer te leggen is het huren een uitstekende oplossing. Voordeel is dat je neit aan zo een mat vast zit, want bij een huurcontract is geen opzeg termijn. Je kan bijvoorbeeld een mat huren wanneer er iets te doen is binnen het kantoor. Zodra dit evenement voorbij is, kan deze weer worden opgehaald, of je laat het nog een tijdje liggen. 

Tags: bedrijf Product zakelijk

Continue Reading

Previous: Logomatten van de beste kwaliteit tegen de laagste prijs
Next: Waarom gebruikte kantoormeubelen ideaal zijn

Menu’s

  • Home
  • Blog
  • Linkpartners
  • Contact

Partners

  • Links

    http://aandelen.net
    SEO Bureau
    Mettom payrolling
    Koeriers

    voorbeeld factuur
    piepschuim figuren
    website laten maken
    platenwarmtewisselaar
    vlaggen kopen

  • Home
  • Blog
  • Linkpartners
  • Contact
Copyright © All rights reserved. | Magnitude by AF themes.